- HAMA
- Ново

Цена
€9 96 / 19 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Свързаност: USB-C
Тип слушалки: Earbuds (тапи)
Дизайн: Stereo Headset
Дължина на кабела: 1.2 m
Тегло: 16 g
Говорители:
- Диаметър: 14 mm
- Честотен диапазон: 20 Hz – 20 kHz
- Импеданс: 32 Ω
- Чувствителност: 105 dB/mW
Микрофон:
- Тип: Вграден в кабела
- Насоченост: Omnidirectional
- Честотен диапазон: 50 Hz – 10 kHz
- Импеданс: 2200 Ω
- Чувствителност: -42 dB ±3 dB
Управление:
- Бутон за приемане на обаждания
- Контрол на звука
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Свързаност: USB-C
Тип слушалки: Earbuds (тапи)
Дизайн: Stereo Headset
Дължина на кабела: 1.2 m
Тегло: 16 g
Говорители:
- Диаметър: 14 mm
- Честотен диапазон: 20 Hz – 20 kHz
- Импеданс: 32 Ω
- Чувствителност: 105 dB/mW
Микрофон:
- Тип: Вграден в кабела
- Насоченост: Omnidirectional
- Честотен диапазон: 50 Hz – 10 kHz
- Импеданс: 2200 Ω
- Чувствителност: -42 dB ±3 dB
Управление:
- Бутон за приемане на обаждания
- Контрол на звука
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дизайн. | In ear |
| Свързаност | USB-C |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Диаметър на говорителя | 10 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 105 dB |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Съпротивление (Микрофон) | 2200 Ω |
| Чувствителност (Микрофон) | -42 dB +/- 3 dB |
| За | Възрастни |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | On-ear |
| Свързаност | USB-C |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Активно шумопотискане | Не |
| Bluetooth версия | Няма |
| Водоустойчивост | Не |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 10 |
| Тегло | 0.05кг |
HAMA Classy USB-C Слушалки – Надежден звук и всекидневен комфорт
Насладете се на чист звук и безпроблемна свързаност със слушалките HAMA Classy. Проектирани за работа, учене и забавление, те се включват директно към вашето USB-C устройство без адаптери. Вграденият микрофон и защитата от прегъване на кабела ги правят издръжлив и практичен избор за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- USB-C Plug-and-Play — Не са нужни драйвери или адаптери; работят веднага с модерни лаптопи, таблети и смартфони.
- Вграден микрофон — Провеждайте разговори или участвайте в онлайн срещи с ясно улавяне на гласа.
- Защита от прегъване на кабела — Подсилените точки на свързване предотвратяват повреда на кабела от огъване и ежедневно износване.
- Лек он-еър дизайн — Меките възглавнички за уши и регулируемата лента за глава осигуряват дълготраен комфорт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | HAMA |
| Модел | Classy |
| Тип | On-ear |
| Свързаност | USB-C |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.2 м |
Какво има в кутията
- HAMA Classy USB-C слушалки
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













